13 Ocak 2015 Salı

#ootd 09012015

PPampişkolarrrrr :) Merhabalar, ilk postumuzu bugünün Cuma olması şerefine T.G.I.F.naraları eşliğinde bir #ootd temasıyla yayınlayalım. Firmamızda şükürler sonsuz olsun ki Free Friday uygulaması devam etmekte, ayrıca akşama yola çıkacak olan nacizane ben de bunun acısını çıkartarak bugün large ötesi geldim, H&M basiclerimi oluştururken, son yıllardaki favorim Hotiç’in Yaya Koleksiyonundan botlar da ayaklarımı bu karlı buzlu soğuklu kararsızlı havada sıcacık tutuyor :)
Note 4 sahiplerindenseniz bu aralar gerçi peydah oldular amma uzunca bir süre uygun fiyata kılıf bulamamışsınızdır ben gibi, ayrıca korunsun telefonum yaa nolacak deyip de yine ben gibi şeffaf silikon kılıfa 90TL ödemiş olabilirsiniz (gözlerini kapatan maymun sımaylisi var burada :D ), onun yerine bu hafta mobilcadde.com ‘ da uygun fiyata birbirinden güzel kılıflar buldum, ışık hızıyla da kargoya verip ertesi gün ulaştırdılar (alkışşşşşş!!!!), vebali boynuma değil ama tavsiye ederim :D
Haftasonunuz geçen karlı haftadan milyon kat güzel geçsin, mutlu geçsin, huzurlu geçsin, sağlıkla ve sevdiklerinizle geçsin! He bir de bizi takip etmeyi unutmayın :)))))
H&M KazakHotiç Botlar H&M ÇantaNote 4 kılıfı mobilcadde.com 'dan
Hello sweetiepants!!! :) Welcome to our new post, to keep it simple, I wanted to show what I wear today :) Along with T.G.I.F.yells and all the joy that comes along with it the weekend is here (last couple hours) !!! Yayy!! And as it is Free Friday time in our company, I wore cozy things as I will be travelling to my hometown after work :) Details as below:
Bag & Sweater : H&M
Boots: Hotiç
Phone Case /Cover: mobilcadde.com
Thanks for stopping by and make sure you follow us for daily cheerful, colorful & interesting posts about fashion, beauty, lifestyle, arts, cosmetics & more! :*

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder