13 Ocak 2015 Salı

Reviews - Tangle Teezer

Tangle Teezer
Tangle Teezer
Tangle Teezer Yan Görünümü
Tangle Teezer Yan Görünümü
Bebecikler selammm :) Bugünkü post bir ürün yorumlaması, aslında uzunca bir süre almak istemediğim, hatta Türkiye’deki fiyatlarını gördük ve duydukça dehşete kapıldığıım bir üründü bu. 55TL civarında idi benim gördüklerim toplasan bebekliğimden beri kullandığım tarak&fırça ve benzerinin toplamı o kadar etmez ( :D bu kadar ilgisizim yani hehehe ) e tabi almadım. Uzunca bir süre gözlemleyerek tüm hakkında çıkan yorumları, geçen haftalardaki Berlin ziyaretimde bunlara 14,95EUR ( =40TL ) iken rastlayınca dayanamayıp hem kendime hem de pampilişkoma aldım (bkz.beyazatliprincess Melisa :D), şimdi ise saçımı taramak için sürekli bir bahane uydurmaya çalışıyorum ki bununla o bahaneler hiç kalmıyor ne yazık ki :P
Aldığım ve kullandığım ilk günden beri memnun olduğum bu tatlışa bi şans vermenizi ve hayatınızı kolaylaştırmanızı tavsiye ederim! Keşke bu ürünle uzun saçlıyken tanışsaydım, belki kestirmeme gerek kalmazdı :( O kadar yumuşak yapıyor ki saçları, hiç karışmıyor, nasıl taradıysam öyle kalıyor (ki bilen bilir düz saçlı olsam da hep bir dolaşma bir kendine sarmalaşma meydana geliyordu saçlarım arasında….), dökülmeler yarıdan bile aza düştü, eminim zamanla daha da alışınca tek tük dökülme yaşanacak..
Fazla mı beğendim? Yani gereğinden fazla mı övüyorum? Zannetmem zira acımasız bir şekilde eleştiri yapmak benim göbek adım (nihahahaha yaşasın Başak burcu olmak :) ), gerçekten memnun kalmadıkça da bu kadar cıvıl cıvıl yazmam :)
Kısacası, alın alıştırın, hayatınızı kolaylaştırın!! :* he bir de hala takip etmiyorsunuz, alınırım :(
Optummmm * Meltem
English: 
Sweetiepants ! Honeypies ! :)))) Hello there ! Great to see you again…
Today I found some time for some review which I have been looking forward to for a couple days now. Honestly, I wasn’t a big fan of this product before as I found the price it is being sold in Turkey too astronomic (!) and decided to go for the cheaper yet still working ones :D until I was @ dm in Berlin, where it did cost only 14,95EUR (2/3 price of the ones in Turkey and that without a sale lol). So I bought one for me and one for my precious Melisa, who has been actually asking for another brands’ version of it. Anyways, since the first moment that I have been using it, I am impressed, even hypnotised by it’s amazing work! Such a decent thing yet so good, it is almost unbelievable for me. My hair is normally straight yet prefers to tangle (that was the main reason I also have had my hair cut a while ago :( ) in an annoying way and now the hair is just magically straight all day and even for days!
If you have the chance, go grab it, make it be grabbed (horny * lol * ) and stock it up as I am not sure if the product will be durable enough for some years.
Hugs&Kisses&Much Love, Meltem :*
Tangle Teezer in action :)Tangle Teezer in action :)
Deutsch: 
Hallo Ihr lieben!!! Sicher kennen viele von euch dieses Produkt welches Ich vor ein paar Wochen in Berlin für nur 14,95EUR gefunden habe (geht bestimmt auch günstiger nur hatte Ich 3 Tage in Berlin). Ich bin so begeistert so zufrieden, kann es nur empfehlen! Meine Haare sind seidig-weich, es ziept fast gar nicht, meine Haare bleiben auch mittlerweile den ganzen Tag (sogar ganze Tage) lang glatt (Hallelujah!) und Ich habe deutlich weniger Haar-ausfall.
Wenn noch nicht dann aber dalli ausprobieren! :D LG, Meltem :*

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder