23 Haziran 2015 Salı

BIODERMA ÇOK KURU VE ATOPİK CİLT TANIŞMA SETİ

Merhabalarrrrr,

Bir süredir görüşemiyoruz anacım biliyorum. Öncelikle bunun için özrü bir borç bilir ve affınıza sığınırım. Hem partnerim Meltem, hem de ben bu ara yine yoğun bir dönemden geçiyoruz. Bu yazıyla beraber bu dönemi yavaş yavaş telafi edeceğiz umarım.

Bugün sizlere cildi yağdan geçilmeyen biri olarak kuru ciltler için olan bir set tanıtacağım. Ben bu tanışma setini kışın cildim çok kuruyup hassaslaşınca kullanmak durumunda kaldım. 8 ml olan bu minik boylar benim için gayet yeterli oldu. Bu arada aynı sorundan bizim peder bey de muzdarip oldu ki kendisi karma cilde sahiptir. Aynı anda kullanmaya başladık seti. Şimdi size hem bir gadın hem de erkiş gözünden naçizane yorumlarımızı aktarmaya çalışiciiz. Efenim ürünlerin görüntüleri şu şekilde:

Bu görüntü yüz yıkama jelinden. Serinin rengi mavi temalı olarak hazırlanmış.Bu da serimizin tanışma paketi. Çok Kuru ve Atopik Cilt Tanışma Seti.Bizim kuruyan ciltlerimize çok iyi geldi ve bir hafta kadar sürede düzeldi. İkimiz de çok memnun kaldık. Hatta yazıyı yazarken bir nokta daha ilgimi çekti: Erkek kardeşimin yüzünde senelerdir egzama var. Çocuk ne kullansa tekrar tekrar geri geldi. Bu serinin üzerinde de egzamaya karşı onarıcı bakım, egzama ve kaşıntı giderici bakım yazıyor. Şimdi ona bu seti satın almayı düşünüyoruz. Ona da iyi geleceğine dair bir umut var içimde. Sizin de cildinizde kuruluk ya da egzama tarzı sorunlar varsa bu güzel seriye bir şans verebileceğinizi düşünüyorum.

Hepinizi sevgiyle kucaklıyorum.

Melisa3 yorum:

  1. Melisam emeğine sağlık. Bu ürünü özellikle kışın kullanmalıyım ben. Zaten kuru olan cildim kışın çatır çatır çatlıyor adeta :) Yazan ellerin dert görmesin :*

    YanıtlaSil
  2. Güzeller güzeli arkadaşım, ne demek yahu. Biraz işine yaradıysa ne mutlu bana. Kuru cildin varsa eminim işe yarayacak sende. Kışın güzel haberlerini bekliyorum bitanem benim

    YanıtlaSil