13 Eylül 2015 Pazar

NEUTROGENA- Siyah Nokta Temizleyici Tonik & Hızlı Etkili Sivilce Jeli - İNCELEME\REVIEW

Herkese kocaman bir merhaba,
Yağmur ve gri renklerle dolu bir pazar gününe, turuncu renkli bu seriyle bir giriş yapalım dedik. Uzun zamandır özellikle bu serinin sivilce jeli sizler tarafından baya merak ediliyordu. Araştırmacı- meraklı kimliğiyle meşhur Melisacığınız durmadı ve konuyu bizzat deneyimleyerek sizlerle paylaştı. İşte o deneyimler :D 

Efendim önce sağda görmüş olduğunuz tonikten bahsetmek istiyorum sizlere: 

Tonik; siyah noktaların azalmasına ve oluşumunu engellemeye yardımcı olduğunu vaad ediyor. Ayrıca gözeneklerdeki siyah noktaya sebep olan kiri yağı temizleyip, cildi gözle görülür bir şekilde temizliyormuş.

Deneyimlerim: Öncelikle toniğin kokusu herkesin çok hoşuna gitmeyebilir. Ciddi bir alkol kokusu var içerisinde. Ancak ben sanki iyi temizleniyormuşum gibi pek rahatsızlık duymadım bu özellikten :D Evet, gözle görülür bir şekilde kiri yağı temizliyor. Ancak, siyah nokta oluşumunu tamamen engellemiyor. Bana kalırsa drugstore mağazalardaki tüm tonikler birbirine benziyor. Merak ediyorsanız denemek amaçlı ürünü kullanabilirsiniz.

Gelelim; Hızlı Etkili Sivilce Jeline:

Vaatleri: Cildin temiz ve sağlıklı görünmesine yardımcı olur. Çabuk kuruyan formüllü jelin, uygulandıktan 4 saat sonra sivilce ve kızarıklıkların görünümünü cilde zarar vermeden azalttığı bla bla... :D

Deneyimlerim: Jelin yapışkan bir yapısı, ancak belirtildiği gibi çabuk kuruyan bir özelliği var. Bu sebeple yapış yapış olayından çabuk kurtuluyorsunuz. Sivilce oluşumunu engelliyor mu? Evet. Ancak, uygularken dikkat edilmesi gereken nokta; ergin sivilcelere uygulansa da sonuç alamayacağımız. Özellikle kızarık şeklinde, sivilce olacağı belli olan yere sürdüğünüzde, yani erken teşhiste, sivilcelerin oluşumunu önlüyor. Boyuna bakmayın, bereketli de bir ürün. Bu ürünü tekrar tekrar alacağım sanırım. 

Umarım yardımcı olabilmişimdir böbüşlerim :D

Kokulu öpçükler

Melisa,
2 yorum:

  1. toniğini çok beğeniyorm ve bittikçe de alıyorum:)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Evet canım fiyat ve performans olarak başarılı, güle güle kullan

      Sil