About Melisa @beyazetliprincessAman aman aman! Vay anam vay babam! Kimler gelmiş kimler ! Vay cuanım, cügerim gel bakam bi' öpem seni cok cok. Muuuaaahhh! Vir baham öbür yanağı da bi' cokcoklayam. Muaahhhhh! 


Eveeettt. Klasik Türk selamlaşmamızdan sonra beni tanımaya başlayabiliriz. İyi de anam ben öyle bir yazıyla tanınmam ki ben yaşanırım. Beni yaşamayan tanıyamaz diye saçmalamaya devam etmeyi çok istiyorum ama edemiyorum. Çünkü kendimi sevgili partnerimin zoru ile siz sevgili seyircilerimize tanıtmam lazım :D Yahu ama bir sorun var :


ÇOK ÜŞENİYORUUMMMMMMMMM :D


Hadi bakalım kısaca bana bir bakış atalım madem: Efendim bendeniz Melisa Ayşegül ÇAL. Maalesef 28 yaşını tam olarak doldurmak üzereyim, 27 Ocak doğumlu sapına kadar bir kova kadını olarak. İlkokulda sınıf atladım, liseyi iyi bir dereceyle bitirdim, üniversitede bunun doruklarına ulaşarak bölüm üçüncüsü olarak mezun oldum. Bu arada yurt dışında başarı bursları bilmem neleri kazandım. Dört beş sene çalışma hayatında süründüm. Şimdi de tekrar akademik hayata geri dönüp, çok yanlış bir kararla yüksek lisans yapmaktayım. Bunu da görünüşe göre birinci olarak bitireceğim ve sonrasında işsiz bir dereceler kraliçesi olarak dötümün üstüne oturup, ahkam keseceğim yaşlı teyzoslar ve amcoşlarla :D  Ha, bir de bir ara yanlışlıkla bir dil okulunda bölüm başkanlığı yaptım, sonra başka bir yanlışla yeminli tercüman oldum üç dilde falan filan diye uzar gider bu liste anacım. Kapitalist dünya düzenine çok ters biri olarak hayatımın sonuna kadar işsiz kalabileceğimi düşünüyorum. Yapı olarak über- anarşist bir bünyeye sahibim çünkü. İllegal her türlü tekliflere açığım, çünkü artık paranın dürüstlük ve namusla asla ama asla kazanılacağına inanmıyorum. Şu an beş kuruşsuz sürünüyorum ama en azından namusumla sürünüyorum desem, bir tane çarparlar yüzüme farkındayım. Süründüğüm yere kadar sürüniciim. Neyse :D


Şu an İzmit sularında ikamet etmekteyim. İzmirli olduğum için gurur duymakta beraber, on yıl yaşadığım Edirne'nin de ikinci memleketim olduğunu söylemekte ayrıca gururlanırım. Köken deseniz anlatmayı en sevdiğim kısım: Rahmetli annemin rahmetli annesi bulgar, babası yunan; peder beyler yugoslav. Benim nereli olduğum konusuna hala bir çözüm getirilemediği için varlığım Türk varlığına armağan olsun! Ne mutlu Türk'üm diyene! Der, susarım :D


Sizinle burada makyajdan tutun da stile, yemeğe içmeye ve ilerde muhtemelen çok daha farklı alanlarda boyutlandıracağımız blogumuzda olmaktan şimdiden çok mutluluk duyacağımızı belirtmek isterim. Partnerim; benim bilmem kaç senelik arkadaşım, canım ciğerim Meltemim. Dünyadaki en muhteşem insanlardan birinin de benim en iyi arkadaşlarım arasında olması bana verilmiş büyük bir hediye sanırım. 


Daha fazla duygusallaşmadan, hepinizi şapur şupur öper; kokulu öpücüklerimi yollarım..


İyi ki varsınız...Melisa Ayşegül ÇAL

2 yorum:

 1. Yirim seni kankammmm :* Seni seviyorum canımın içi, hep mutlu ol :)
  Seni über-anarşist halinle sevdik biz :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ahahahahaha iyi ki varsın la. Sen daha mutlu ol. Ben de seni çok seviyorum

   Sil